Всесвітній день книги і авторського права

Рейтинг Користувача: / 0
ГіршаКраща 

23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права

Хто полюбить книгу, той далеко піде

у своєму розвитку. Книга рятує душу

від здерев`яніння.

Т.Г.Шевченко

         У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з`єднує різні цивілізації у часі й просторі.

         ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М.Сервантес, В.Шекспір, Л.Вега, М.Дрюон, М.Валеджо, В.Набоков, Г.Тютюнник, М.Коцюбинський…  Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

         У цей день і  студенти Чернівецького медичного коледжу БДМУ завітали до бібліотеки. Тут вони щодня готуються до занять, отримують підручники. А сьогодні прийшли, щоби ознайомитися із бібліотечним фондом, художньою літературою. Їх увазі була представлена виставка книг, що видані на початку минулого століття і являють собою вже історичну цінність. Зацікавилися студенти і класичною літературою, фантастикою, книжками детективного жанру. У дружній бесіді поділилися своїми розповідями про улюблені книги, домашні бібліотеки, про те, які книги їм більше подобаються, що читають в їхніх родинах.

         Сьогодні, у час Інтернету та цифрових технологій, здається, що книга відступає на другий план. Але, заглибившись у захоплюючий книжковий світ, студенти погодились, що книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості.

 

         Отже вітаємо усіх  шанувальників книги із Всесвітнім днем книги і авторського права! Бажаємо нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! lvov.natashaescort.com

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://medkol.cv.ua/component/content/article/125-2014/561-2016-04-23-18-30-02#sigProGalleria27b9545de4
joomlamodniyportal.ru

Головне меню

 

Дні народження

Жовтень

_ПІБ

__Дата__

Бамбурак В.Б.

01.10

Андрієш Т.Ю.

01.10

Ліснянська Н.В.

10.10

Мороз І.Д

11.10

Українець Л.П.

11.10

Перепелиця Л.О.

14.10

Піц Л.О.

19.10

Тріска С.Я.

20.10

Місікевич З.В.

22.10

Галичанська О.М.

31.10

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович