Новини

Рейтинг Користувача: / 12
ГіршаКраща 

В жовтні 2014 року були проведені батьківські збори випускних груп всіх спеціальностей за участю завідуючих відділеннями, кураторів груп, заступника директора з навчальної роботи Кузик Ф.В. та заступника директора з навчально – виробничої роботи Маковійчука О.М.

Присутні були  ознайомлені з роботою сектору сприяння працевлаштуванню випускників медичного коледжу. Всі випускники, які навчались за державним замовленням та їхні батьки були ознайомлені з Постановою Кабінету Міністрів України  від 22 серпня 1996 р. N 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням» та наказом МОЗ України від 28.05.2012 року № 390 «Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів». Випускники, які навчаються за державним замовленням будуть направлені на роботу за місцем державного розподілу.
 

 

Сектор сприяння працевлаштування випускників БДМУ

Сектор сприяння працевлаштування випускників Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету створено 18 жовтня 2010 року відповідно до Службового розпорядження від 18 жовтня 2010 року №2 «Про створення центру сприяння працевлаштуванню випускників».

Сектор створений з метою сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем; проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює вищий навчальний заклад.

Працівники сектору налагоджують, встановлюють та підтримують контакти з лікувально – профілактичними закладами та закладами освіти Чернівців та області з метою подальшого працевлаштування випускників Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

У своїй роботі відділ керується чинним законодавством України, відповідно до своєї специфіки діяльності, Статутом коледжу, рішеннями педагогічної ради, нормативними актами, наказами та розпорядженнями керівництва коледжу та Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Зустріч заступника директора з навчально – виробничої роботи Чернівецького медичного коледжу БДМУ випускниками спеціальності «Сестринська справа»

29 лютого 2012 року в відбулася зустріч заступника директора з навчально – виробничої роботи Чернівецького медичного коледжу БДМУ Маковійчука О.М. з випускниками спеціальності «Сестринська справа», які завершують навчання в червні цього року з приводу сприяння їхньому подальшому працевлаштуванню. Присутні були ознайомлені з роботою сектору сприяння працевлаштуванню випускників медичного коледжу, який створений з метою сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем; проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює БДМУ. “випускники, які навчаються на державній формі навчання будуть направлені на роботу за місцем державного розподілу.

Головне меню

 

Дні народження

Квітень

_ПІБ

__Дата__

Дубіцька В.В.

01.04

Кузик Ф.В.

03.04 

Телеки Р.І.

04.04

Підлипенець С.Ф.

05.04

Дригібко Ж.Д.

05.04

Турчинець С.І.

09.04

Маланій В.І.

09.04

Коржан Л.В.

09.04

Труфен Л.І.

09.04

Попович Г.Б.

17.04

Стефанюк Є.С.

17.04

Шевченко Н.О.

19.04

Захарія В.І.

22.04

Брик О.Ю.

22.04

Іліка О.В.

24.04

Понич М.В.

25.04

Строкань В.І.

26.04

Настас Н.М.

26.04

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

Відео

Нові фото

x 9e4a46ab

План заходів

images rozklad

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович