Циклові комісії

Рейтинг Користувача: / 24
ГіршаКраща 

   Підготовка молодших спеціалістів у Чернівецькому медичному коледжі здійснюється на базі повної загальної середньої освіти та на основі базової загальної середньої освіти (ліцензія Чернівецької обласної державної адміністрації АА № 247777 від 29.01.2010 року).

Сьогодні підготовка студентів здійснюється на 10 циклових комісіях.

    Циклові комісії очолюють досвідчені викладачі — спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, які безпосередньо здійснюють науково-методичне забезпечення навчального процесу відповідно до вимог освітньо-професійних програм зі спеціальностей.

  Голови циклових комісій проводять засідання, на яких розглядаються питання організації навчального процесу, успішності та відвідування студентами занять, проведення науково-практичних і студентських науково-дослідницьких конференцій, звіти викладачів, які проходили курси підвищення кваліфікації, гуртківців, надання консультацій з питань оформлення навчально-методичної документації, характеристики етапів занять, оснащення занять, організації самостійної, дистанційної роботи студентів.

 

 brezytska


bojkobeshega

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

drygypko

pits

kuznetsova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nastas

novutska

Strokanj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kosheleva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У роботі циклових комісій практикуються спільні засідання, на яких обговорюються актуальні питання викладання предметів, проведення відкритих занять, впровадження в навчальний процес сучасних досягнень педагогічної та медичної науки, розглядаються комплекси методичного забезпечення з усіх спеціальностей. Кращі навчальні матеріали і методичні рекомендації для позааудиторної самостійної роботи студентів виставлені в бібліотеці та мето дичному кабінеті коледжу.

 

Головне меню

 

Дні народження

Вересень

_ПІБ

__Дата__

Колосюк Н.В.

01.09

Марчук О.В.

02.09

Апріутес С.В.

03.09

Тофан Г.Д.

04.09

Дутка Л.С.

06.09

Дончук Т.І.

08.09

Кермач І.І.

08.09

Савка Д.Р.

12.09

Симонович Л.І.

12.09

Мисинюк І.І.

19.09

Гордієнко І.К.

20.09

Новицька І.О.

21.09

Денисенко О.В.

23.09

Кузнєцова Н.М.

29.09

 

Онлайн радіо

Слушать онлайн радио

monBaner

Відео

Нові фото

x 9e4a46ab

План заходів

images rozklad

© Чернівецький медичний коледж, 2013

© Розробка/верстка: Лазоряк Василь Миколайович